Офіційний сайт Державної Екологічної інспекції у Луганської області
93400, м. Сєвєродонецьк,
вул. Гагаріна, 93
факс (06452)30290

Державна екологічна інспекція у Луганській областіІнформування
Анонси

Година Землі!

Державна екологічна інспекція у Луганській області підтримує ініціативу Всесвітнього фонду природи (WWF), який у черговий раз проводить всесвітню кампанію Година Землі 2017 та закликає українську спільноту приєднатися до цієї масштабної акції.

Мета акції – показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для збереження природи нашої планети, привернути увагу до проблеми зміни клімату шляхом вимкнення світла на одну годину, Годину Землі, 25 березня 2017 року о 20 год.30 хв.

Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідності щоденних дій кожного громадянина, спрямованих на збереження навколишнього природного середовища, раціонального використання природних ресурсів для подальшого подолання зміни клімату і досягнення гармонії з природою.

оновлено: 2017-03-23 09:30:43

Зробимо Україну чистою!"

Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) повідомляє, що 23 квітня 2016 року о 10.00 годині відбудеться чергова Всеукраїнська екологічна акція "Зробимо Україну чистою - 2016".

23 квітня 2016 року сотні тисяч волонтерів з усієї країни об’єднають свої зусилля заради спільної мети – провести масштабне прибирання країни, навчити учасників сортувати сміття, а також збільшити особисту відповідальність кожного за порядок в своєму селі, селищі, місті, державі.

В проекті приймають участь громадські організації, комерційні та не комерційні компанії та державні підприємства.

Інспекція підтримує ініціативу громадської організації щодо проведення в Україні цього масштабного всеукраїнського заходу та просить підтримати ініціативу всіх небайдужих і залучитись до участі у заходах в рамках проведення Всеукраїнської екологічної акції "Зробимо Україну чистою - 2016".

оновлено: 2016-04-21 15:57:27

Всесвітній фонд природи (WWF) черговий раз проводить всесвітню акцію Година Землі 2016.

Мета акції – привернути увагу до проблеми зміни клімату шляхом вимкнення світла на одну годину 19 березня 2016 року о 20 год. 30 хв., щоб показати необхідність об’єднаних дій із людьми зі всього світу для боротьби зі зміною клімату. Такий захід, окрім символічного вимкнення світла на 60 хвилин, ставить наголос на необхідність ощадливого використання ресурсів задля подолання проблеми клімату і досягнення гармонії з природою.

Державна екологічна інспекція у Луганській області підтримує ініціативу Всесвітнього фонду щодо проведення в Україні масштабної всесвітньої акції Година Землі 2016 та закликає всіх небайдужих підтримати ініціативу Всесвітнього фонду природи (WWF).

оновлено: 2016-03-15 09:08:22

Протягом жовтня-листопаду 2015 року громадська організація «Українські Креативні Реформатори» проводить в Україні Всесвітню соціально-екологічну ініціативу «Дерева Миру» (Global project of the «Trees of Peace»), яка об’єднала вже 50 країн світу.

Ініціатива має за мету згуртувати людей і їх енергію «ЗА МИР», яку вони передадуть деревам у різних куточках світу, дерева будуть рости і укріплювати енергію миру, співдружності та свідомого життя, прикрашаючи довкілля. Головними напрямками ініціативи є усвідомлення важливості миру, об’єднання представників національних спільнот в Україні та за кордоном.

Кожен має можливість сфотографуватися зі своїм Деревом Миру та завантажити фото на сайт-інтерактивну карту світу http:ukrngo.org.ua, де можна згодом побачити фото Дерев висаджених із думками про Мир із різних країн світу.

Метою ініціативи «Дерева Миру» є проявлення позиції ЗА МИР шляхом висадження дерев, що сприяє об’єднанню людей та озелененню країн.

Сьогодні, як ніколи, людям необхідно усвідомити важливість проблем: МИРУ, адже військові дії відбуваються не тільки в Україні; ОЗЕЛЕНЕННЯ, територія зелених насаджень зменшується, в той час як кількість сміття зростає; і, СПОЖИВАЦЬКОГО СПОСОБУ ЖИТТЯ, для того щоб передати наступним поколінням мирну та чисту землю.

Державна екологічна інспекція у Луганській області, підтримуючи ініціативу «Дерева Миру», запрошує всіх небайдужих взяти активну участь у цій благодійній акції.

Кожна людина, громадська організація, установа чи бізнес-структура може долучитися та зробити вагомий внесок в укріплення миру, об’єднання національних спільнот, озеленення, виховання дбайливого ставлення громадян до довкілля.

Реєстрація всіх бажаючих проводиться за адресою: вул. Гагаріна, 93, м. Сєверодонецьк, Луганська область (приміщення СТВ) або за тел. 3-02-90

оновлено: 2015-10-27 14:14:41
© 2008 Державна екологічна інспекція у Луганській області