Офіційний сайт Державної Екологічної інспекції у Луганської області
93400, м. Сєвєродонецьк,
вул. Гагаріна, 93
факс (06452)30290

Державна екологічна інспекція у Луганській областіДержавний нагляд у сфері охорони навколишнього природного середовища
Інформація щодо перевірок суб`єктів господарювання

RSS
13 жовтня 2017, 13:50
Інспекцією проведено позапланову перевірку КП «Сєвєродонецьккомунсервис»
У вересні 2017 року Державна екологічна інспекція у Луганській області на підставі звернення фізичної особи, провела позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в сфері охорони атмосферного повітря (в частині дотримання встановлених нормативів вмісту шкідливих речовин у відпрацьованих газах автомобілів), охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів, поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами на об’єкті КП «Сєвєродонецьккомунсервис» розташованого по вул. Гагаріна 89, м. Сєвєродонецьк.
Докладніше »


06 вересня 2017, 08:58
Інспекція здійснила позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів Фермерського господарства «МАКСАГРО» в рамках кримінального провадження.
На виконання Ухвали про надання дозволу на проведення позапланової перевірки Новопсковського районного суду Луганської області Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) у серпні 2017 року здійснила позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони і раціонального використання вод та відтворення водних ресурсів Фермерського господарства «МАКСАГРО» в рамках кримінального провадження.
Докладніше »
28 серпня 2017, 13:30
Проведені позапланові заходи державного нагляду (контролю) Садового товариства «Зелена поляна» (далі Товариство).
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) продовжує активно реагувати на звернення та скарги громадян нашого регіону.
Докладніше »
21 серпня 2017, 08:39
Інспекція здійснила позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря на ВАТ «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ» в рамках кримінального провадження.
У серпні 2017 року Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) на виконання Ухвали про надання дозволу на проведення перевірки Білокуракинського районного суду Луганської області від 28.07.2017 року, здійснила позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря на ВАТ «БІЛОКУРАКИНСЬКИЙ» в рамках кримінального провадження.
Докладніше »
29 грудня 2016, 13:41
Проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря ТОВ «Сєвєродонецький асфальтобетонний завод».
У грудні 2016 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області на підставі отриманої згоди на проведення позапланового заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України у частині охорони атмосферного повітря проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря ТОВ «Сєвєродонецький асфальтобетонний завод».
Докладніше »
20 грудня 2016, 10:52
проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря ТОВ «КОМПАНІЯ ХЛІБІНВЕСТ» Хлібозавод № 4, м. Сєвєродонецьк.
У грудні 2016 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області на підставі отриманої згоди на проведення позапланового заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України у частині охорони атмосферного повітря проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря ТОВ «КОМПАНІЯ ХЛІБІНВЕСТ» Хлібозавод № 4, м. Сєвєродонецьк.
Докладніше »
31 жовтня 2016, 10:02
Проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря ТОВ «НВП «ЗОРЯ» м. Рубіжне.
У жовтні 2016 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області на підставі отриманої згоди на проведення позапланового заходу зі здійснення державного нагляду (контролю) Державної екологічної інспекції України проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства в галузі охорони атмосферного повітря ТОВ «НВП «ЗОРЯ» м. Рубіжне.
Докладніше »
19 жовтня 2016, 10:55
Проведена позапланова перевірка ТОВ «НВП «ЗОРЯ»
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) продовжує роботу, пов’язану з розглядом скарг та заяв громадян. Основним своїм завданням в цьому напрямку Інспекція бачить своєчасність та ефективність розгляду таких звернень.
Докладніше »
11 жовтня 2016, 09:16
Інспекцією проведено пазапланову перевірку ТОВ "ЛИСПИ"
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) продовжує роботу, пов’язану з розглядом скарг та заяв громадян. Основним своїм завданням в цьому напрямку Інспекція бачить своєчасність та ефективність розгляду таких звернень.
Докладніше »
05 жовтня 2016, 14:18
Інспекція продовжує роботу, пов’язану з розглядом скарг та заяв громадян.
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) продовжує роботу, пов’язану з розглядом скарг та заяв громадян. Основним своїм завданням в цьому напрямку Інспекція бачить своєчасність та ефективність розгляду таких звернень.
Докладніше »
04 жовтня 2016, 08:58
Проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства КП "РВУВКГ"
Державною екологічною інспекцією у Луганській області (далі – Інспекція) проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства КП «Рубіжанським виробничим управлінням водопровідно-каналізаційного господарства»
Докладніше »
10 серпня 2016, 15:33
виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства pа результатами проведеного планового заходу державного нагляду (контролю) ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат»
За результатами проведеного планового заходу державного нагляду (контролю) ПАТ «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» у 2015 році виявлені порушення вимог природоохоронного законодавства, зокрема встановлено факт експлуатації неврахованих джерел викидів з яких надходили в атмосферне повітря забруднюючі речовинибез відповідного дозволу.
Докладніше »
12 липня 2016, 09:02
Здійснено позапланову перевірку КП «Рубіжанське виробниче управління водопровідно-каналізаційне господарство»
Державна екологічна інспекція у Луганській області продовжує роботу, пов’язану з розглядом скарг та заяв громадян, основним своїм завданням в цьому напрямку Інспекція бачить своєчасність та ефективність розгляду таких звернень.
Докладніше »
18 травня 2016, 08:51
Інспекцією проведена позапланова перевірка ТОВ "Таун Сервіс" на підставі скарги
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) особливу увагу приділяє роботі з громадськістю. Так, на адресу Інспекції надійшла скарга щодо забруднення земельної ділянки господарсько - побутовими водами з мережі каналізаційної системи ТОВ «ТАУН СЕРВІС», що проходить під вікнами корпусу 196-Б по вулиці Пивоварова.
Докладніше »
12 квітня 2016, 10:24
Державною екологічною інспекцією у Луганській області за згодою Державної екологічної інспекції України здійснена перевірка ТОВ «Таун-Сервіс»
Державна екологічна інспекція у Луганській області особливу увагу приділяє роботі пов’язоною з розглядом скарг та заяв громадян, основним своїм завданням в цьому напрямку Інспекція бачить своєчасність та ефективність розгляду таких звернень.
Докладніше »
29 березня 2016, 08:54
У березні 2016 року представниками Інспекції проведена позапланова перевірка дотримання вимог природоохоронного законодавства в сфері охорони атмосферного повітря ДЗ «ЛНУ ім. Тараса Шевченка»
На адресу Державної екологічної інспекції у Луганській області(далі - Інспекція) надійшли колективні скарги від мешканців вул. Центральна міста Старобільськщодо можливих порушень вимог природоохоронного законодавства з боку ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
Докладніше »
29 березня 2016, 08:22
Інспекцією проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) Комунального підприємства «Осинове – Граніт»
Державною екологічною інспекцією у Луганській області (далі - Інспекція) проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Комунального підприємства «Осинове – Граніт».
Докладніше »
25 березня 2016, 09:01
Інспекцією проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство».
З метою усунення порушень вимог природоохоронного законодавства, виявлених під час планової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища у 2015 році,Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) ДП «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство».
Докладніше »
01 березня 2016, 14:23
Інспекцією проведена позапланова перевірка виконання припису Комунального підприємства «Благоустрій м. Старобільськ»
Державною екологічною інспекцією у Луганській області (далі - Інспекція) проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Комунального підприємства «Благоустрій м. Старобільськ»
Докладніше »
12 лютого 2016, 14:22
Інспекція здійснила позаплановий захід щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «ЛИССТАЛЬПРОМ» у м. Лисичанську.
За розглядом колективного звернення мешканців вул. Семашко м. Лисичанськ щодо недотримання вимог природоохоронного законодавстваТОВ «ЛИССТАЛЬПРОМ» Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція)у ІІІ кварталі 2015 року здійснила позаплановий захід щодо дотримання вимог природоохоронного законодавства ТОВ «ЛИССТАЛЬПРОМ» у м. Лисичанську.
Докладніше »
28 січня 2016, 09:29
Інспекція провела планову перевірку Публічного акціонерного товариства «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IІІ квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела планову перевірку Публічного акціонерного товариства «Рубіжанський картонно-тарний комбінат» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
30 грудня 2015, 13:06
Інспекція провела планову перевірку Державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, у грудні 2015 року Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела планову перевірку Державного підприємства «Сєвєродонецьке лісомисливське господарство» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
28 грудня 2015, 09:54
Здійснена планова перевірка ДП «Старобільське ЛМГ».
Державна екологічна інспекція у Луганській області повідомляє, що в період з 30.11.2015 р по 11.12.2015 р. здійснена планова перевірка ДП «Старобільське ЛМГ».
Докладніше »
18 грудня 2015, 11:59
Проведено перевірку Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства
Відповідно до затвердженого Плану здійсненнязаходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела перевірку Приватного акціонерного товариства «Лисичанська нафтова інвестиційна компанія» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства
Докладніше »
16 грудня 2015, 08:38
Проведено перевірку Комунального підприємства «Благоустрій м. Старобільськ»
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду(контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганськійобласті (далі - Інспекція) провела перевірку Комунального підприємства «Благоустрій м. Старобільськ» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
15 грудня 2015, 13:14
Інспекцією проведено перевірку ДП «Кремінське ЛМГ».
Державна екологічна інспекція у Луганській області повідомляє, що в період з 10.11.2015 р по 20.11.2015 р. здійснена планова перевірка ДП «Кремінське ЛМГ».
Докладніше »
14 грудня 2015, 08:47
Проведено перевірку ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛУГАНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела перевірку ВІДОКРЕМЛЕНОГО ПІДРОЗДІЛУ «ЛУГАНСЬКА ТЕПЛОВА ЕЛЕКТРИЧНА СТАНЦІЯ» ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ДТЕК СХІДЕНЕРГО» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
11 грудня 2015, 08:28
Проведено перевірку Комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсерис» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до затвердженого Плану здійсненнязаходів державного нагляду (контролю) за Додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, Державнае кологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела перевірку Комунального підприємства «Сєвєродонецьккомунсерис» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
01 грудня 2015, 08:41
Проведено перевірку ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАНА» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела перевірку ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНОЇ ФІРМИ – ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ТАНА» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
30 листопада 2015, 15:01
Проведена перевірка ТОВ «Шахта Попаснянська" на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела перевірку ТОВ «Шахта Попаснянська" на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
18 листопада 2015, 09:57
Інспекцією проведено перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю «КЛАРІАНТ УКРАЇНА» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на IV квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела перевірку Товариства з обмеженою відповідальністю «КЛАРІАНТ УКРАЇНА» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
12 жовтня 2015, 15:46
Державна екологічна інспекція у Луганській області провела перевірку ДП "Сєвєродонецька теплоелектроцентраль"
Відповідно до затвердженого Плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог природоохоронного законодавства суб’єктами господарювання на III квартал 2015 року, Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) провела перевірку Державне підприємство «Сєвєродонецька теплоелектроцентраль» на відповідність дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »


Архів по роках:

201520162017

© 2008 Державна екологічна інспекція у Луганській області