Офіційний сайт Державної Екологічної інспекції у Луганської області
93400, м. Сєвєродонецьк,
вул. Гагаріна, 93
факс (06452)30290

Державна екологічна інспекція у Луганській областіДержавний нагляд у сфері охорони навколишнього природного середовища
"Зробимо Україну чистою!"

25 квітня 2015 року Державна екологічна інспекція у Луганській області прийняла участь в екологічній акції з очищення лісового масиву вздовж берегової лінії озера Чисте в м. Сєвєродонецьк, яка була однією зі складових всеукраїнської акції «Зробимо Україну чистою!-2015», що проводилася по всій країні з метою масштабного прибирання рідних міст від сміття та збільшення відповідальності українців за рідне довкілля.

Серед учасників акції були працівники Інспекції, представники міських громадських організацій, міських навчальних закладів, представники державних органів, засоби масової інформації.

Результатом спільних зусиль з прибирання стала ліквідація сміття на території 5 км2 лісового масиву, з цієї території вивезено 2 багатотоннажні машини сміття.

Окрім озера Чисте прибирання території проводилося й на території міських парків та скверів, біля організації та підприємств, вздовж автомобільних доріг.

Інспекція щиро вдячна організаторам акції, її учасникам, усім, хто приділив час для того, щоб зробити Україну ще чистішою і красивішою!

оновлено: 2015-10-16 15:29:38
© 2008 Державна екологічна інспекція у Луганській області