Офіційний сайт Державної Екологічної інспекції у Луганської області
93400, м. Сєвєродонецьк,
вул. Гагаріна, 93
факс (06452)30290

Державна екологічна інспекція у Луганській областіЗворотній зв'язок
Питання-відповіді
Додати запитання

Барабаш Александр Владимирович, 18.08.2017 20:46
Здравствуйте. У меня сложилась неприятная ситуация - моя семья фактически лишилась квартиры (квартира то есть ,но жить в ней невозможно). Рядом возле моего дома (Гвардейский 8-Б) недавно открылось кафе "Грузия". Моя квартира находится на 5-м этаже в торце дома и выходит прямо на это кафе. Весь дым идёт прямо ко мне в окна (трубы по высоте находятся как раз на уровне окон) - вся квартира пропиталась вонью горелого сала ,у детей постоянный кашель. Что я могу сделать в этой ситуации ? Куда мне обращаться ? Моей дочери рожать через 2-3 дня и новорожденному ребёнку придётся жить в таких условиях ? Очень надёюсь на Вашу помощь. P.S.К грохочущей до 11 вечера музыке ещё можно привыкнуть ,но из-за дыма жить здесь нереально.
Відповідь:

Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі-Інспекція) в межах своєї компетенції уважно розглянула Ваше звернення від 18.08.2017 щодо негативного впливу на стан здоров’я від діяльності кафе «Грузія», повідомляє наступне.

Згідно «Положення про державну екологічну інспекцію в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі» затвердженого наказом Мінприроди України від 04.11.2011 № 429 зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 25.11.2011 за № 1347/20085, здійснення державного нагляду (контролю) зазначених у Вашому зверненні питань не входить до компетенції Інспекції.

Також повідомляємо, що визначення ступеню ризику для здоров’я населення погіршенням показників якості повітря та надання органам місцевого самоврядування пропозицій щодо вжиття заходів для досягнення допустимого рівня вмісту шкідливих домішок (гігієнічних вимог) в атмосферному повітрі населених пунктів віднесено до компетенції суб’єкту державної системи моніторингу довкілля, у частині вмісту шкідливих хімічних речовин в атмосферному повітрі у місцях проживання та відпочинку населення - Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

Згідно ст. 42 Закону України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення” Головними державними санітарними лікарями відповідних територій можуть у відношенні підприємств, установ, організацій, об'єктів будь-якого призначення, застосовуватися заходи для припинення порушень санітарного законодавства, а саме – обмеження, зупинення або заборона викидів (скидів) забруднюючих речовин за умови порушення санітарних норм.

З огляду на викладене, розгляд питань зазначених у Вашому зверненні, відноситься до компетенції Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області.


© 2008 Державна екологічна інспекція у Луганській області