Офіційний сайт Державної Екологічної інспекції у Луганської області
93400, м. Сєвєродонецьк,
вул. Гагаріна, 93
факс (06452)30290

Державна екологічна інспекція у Луганській областіПрес-служба

08 вересня 2017, 08:59
Проведено планову перевірку дотримання Закотненською сільською радою Новопсковського району Луганської області

У серпні 2017 Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено планову перевірку дотримання Закотненською сільською радою Новопсковського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.

В ході перевірки виявлені наступні порушення вимог природоохоронного законодавства, а саме:

- відсутня комісія з питань поводження з безхазяйними відходами на території сільської ради, що є порушенням ст. 12 Закону України "Про відходи";

- не розроблена та не узгоджена з відповідними органами схема санітарної очистки відповідної території, що є порушенням ст. 21 Закону України «Про відходи»;

- виявлені несанкціоновані звалища побутових відходів на території населеного пункту, що є порушенням ст. 21 Закону України «Про відходи»;

- не дотримання «Правил утримання зелених насаджень у населених пунктах України» та «Інструкції по технічній інвентаризації зелених насаджень в містах і селищах міського типу України»;

- не встановленні межі території іхтіологічного заказника «Айдарський»що є порушенням ст. 7 Закону України «Про природно-заповідний фонд України».

На усунення виявлених порушень сільській раді надано припис щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства, за результатами перевірки складено1 протокол за ст. 91 КУпАП, матеріали направлені на розгляд до суду.
RSS
12 грудня 2017, 09:04
Інспекцією передбачено проведення ряду заходів державного нагляду (контролю) спрямованих на охорону лісів від незаконних рубок та дотримання вимог законодавства при реалізації новорічних ялинок у місцях продажу.
Ліси – це зелені легені нашої планети, що наповнюють атмосферу киснем. Одним з основних факторів знищення лісів є антропогенний вплив. Щорічно хвойні насадження потерпають від незаконних рубок, насамперед, у передноворічний період.
Докладніше »


08 грудня 2017, 08:31
Проводяться перевірки транспортних засобів
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», Законом України «Про рослинний світ», ст. 23 Закону України «Про національну поліцію» та Положенням про Державну екологічну інспекцію в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, затвердженого наказом Мінистерства екології та природних ресурсів України від 11.08.2017 № 312, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 04.09.2017 за № 108/30948, Інспекція проводить заходи, щодо удосконалення на обласному рівні системи контролю за використанням та охороною рослинного світу.
Докладніше »
06 грудня 2017, 11:19
Проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Мілуватською сільською радою Сватівського району Луганської області.
Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Мілуватською сільською радою Сватівського району Луганської області.
Докладніше »
05 грудня 2017, 08:33
Затверджено Положення про Державну екологічну інспекцію
Наказом Міністерства екології та природних ресурсів України від 11.08.2017 № 312 затверджено Положення про Державну екологічну інспекцію в Автономній республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, морські екологічні інспекції. Положення зареєстроване в Міністерстві юстиції України 04.09.2017 за №1080/30948. Наказ набрав чинності 26.09.2017.
Докладніше »
04 грудня 2017, 09:40
Затверджено уніфіковану форму акта перевірки.
Наказом Мінприроди України № 303 від 09.08.2017 «Про затвердження Уніфікованої форми акта, що складається за результатом проведення планового (позапланового) заходу державного нагляду (контролю) щодо додержання суб’єктом господарювання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища, раціонального використання, відтворення і охорони природних ресурсів» зареєстрованого в Міністерстві юстиції від 23.10.2017 за № 1289/31157 затверджено форму уніфікованого акту перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства.
Докладніше »
01 грудня 2017, 09:38
В Україні заборонили відстрілювати лося!
Національна комісія з питань Червоної книги (далі – Національна комісія) підтримала подання Міністерства екології та природних ресурсів України (далі – Мінприроди) щодо захисту лося.
Докладніше »
29 листопада 2017, 08:51
Попередження і профілактика браконьєрства.
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) велику увагу приділяє заходам спрямованим на попередження і профілактику браконьєрства.
Докладніше »
27 листопада 2017, 08:36
Проведено планову перевірку дотримання Чмирівською сільською радою Старобільського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України
У листопаді 2017 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено планову перевірку дотримання Чмирівською сільською радою Старобільського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »
22 листопада 2017, 08:22
Проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) Білогорівської селищної ради Попаснянського району Луганської області.
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) велику увагу приділяє заходам спрямованим на здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням природоохоронного законодавства центральними органами виконавчої влади та їх територіальними органами, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »
20 листопада 2017, 09:34
Проведено планову перевірку дотримання Лиманською сільською радою Старобільського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України
У листопаді року Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено планову перевірку дотримання Лиманською сільською радою Старобільського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »
16 листопада 2017, 09:53
Проведено планову перевірку дотримання Гарасимівською сільською радою Станично-Луганського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України
У листопаді 2017 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено планову перевірку дотримання Гарасимівською сільською радою Станично-Луганського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »
15 листопада 2017, 14:35
До уваги керівникам органів місцевого самоврядування
До уваги керівникам органів місцевого самоврядування Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція), повідомляє наступне. Згідно ст. 21 Закону України «Про відходи» органи місцевого самоврядування у сфері поводження з відходами забезпечують розроблення та затвердження схем санітарного очищення населених пунктів.
Докладніше »
14 листопада 2017, 08:59
Забруднення атмосферного повітря викидами автотранспорту
Проблема забруднення атмосферного повітря викидами автотранспорту та впливу його фізичних факторів найбільш гостро проявляється у великих транспортних вузлах – індустріально розвинутих містах області через несприятливу територіально-планувальну структуру міст. Внаслідок сформованого у минулі роки оточення промислових підприємств житловими масивами та проходження транзитного транспорту через міста, значно збільшена їх загазованість.
Докладніше »
13 листопада 2017, 11:46
Здійснено перевірку Привільської міської ради
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі - Інспекція) велику увагу приділяє заходам спрямованим на здійснення заходів державного нагляду (контролю) за дотриманням природоохоронного законодавства центральними органами виконавчої влади та їх територіальними органами, місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування в частині здійснення делегованих їм повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »
09 листопада 2017, 08:32
Поводження з відходами
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) з метою більш ефективного здійснення державного нагляду у сфері охорони довкілля, виявлення та запобігання правопорушень вимог природоохоронного законодавства та забезпечення інтересів держави, зокрема безпечного стану навколишнього природного середовища в сфері поводження з відходами, повідомляє наступне.
Докладніше »
07 листопада 2017, 11:01
Проведено планову перевірку дотримання Сватівською міською радою Сватівського району
В жовтні 2017 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено планову перевірку дотримання Сватівською міською радою Сватівського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »
03 листопада 2017, 15:04
Проведено планову перевірку дотримання Чабанівською сільською радою Новоайдарського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України
У жовтні 2017 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено планову перевірку дотримання Чабанівською сільською радою Новоайдарського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »
01 листопада 2017, 08:18
Затверджено перелік основних зимувальних ям
Державна екологічна інспекція у Луганській області повідомляє, що відповідно до наказу Управління державного агентства рибного господарства у Луганській області від 23 жовтня 2017 р. №29/од «Про встановлення заборони на вилов водних біоресурсів на зимувальних ямах в осінньо-зимовий період 2017-2018 років», з метою охорони та збереження риби та інших водних біоресурсів на час проходження зимівлі затверджено перелік основних зимувальних ям, місць зимівлі водних біоресурсів, згідно якого лов водних біоресурсів заборонено в період з 01 листопада 2017 р. до закінчення зимового періоду 2018 р.
Докладніше »
31 жовтня 2017, 10:20
Інспекцією проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) Павлівської сільської ради Білокуракинського району Луганської області.
З метою усунення порушень вимог природоохоронного законодавства, виявлених під час планової перевірки дотримання вимог законодавства у сфері охорони навколишнього природного середовища у серпні 2017 року,Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) Павлівської сільської ради Білокуракинського району Луганської області.
Докладніше »
27 жовтня 2017, 13:21
Проведено планову перевірку дотримання Гончарівською сільською радою Сватівського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України
В жовтні 2017 року Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведено планову перевірку дотримання Гончарівською сільською радою Сватівського району Луганської області вимог природоохоронного законодавства України в частині здійснення делегованих їй повноважень органів виконавчої влади.
Докладніше »


Сторінки:

Архів по роках:

2014201520162017

© 2008 Державна екологічна інспекція у Луганській області