Офіційний сайт Державної Екологічної інспекції у Луганської області
93400, м. Сєвєродонецьк,
вул. Гагаріна, 93
факс (06452)30290

Державна екологічна інспекція у Луганській областіПрес-служба

13 грудня 2017, 08:45
У м. Сєвєродонецьку Інспекцією встановлено факт самовільного користування надрами

Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища», здійснює перевірки дотримання вимог природоохоронного законодавства у сфері раціонального, комплексного використання надр.

Так, 29.11.2017 року співробітниками Інспекції, під час проведення заходів державного контролю за дотриманням вимог природоохоронного законодавства встановлено, що мешканці м. Сєвєродонецьк самовільно здійснювали користувались надрами, а саме видобували пісок.

Встановлений факт є порушенням ст.14,19,23 Закону України «Про надра» відповідальність за це правопорушення встановлено ст. 47 Кодексу України «Про адміністративні правопорушення». За даним фактом складено 2 протоколи про адміністративне правопорушення, винесено постанови на загальну суму 340 грн. Згідно чинних методик розрахована шкода, заподіяна державі внаслідок самовільного користування надрами в розмірі 82 грн.
RSS
20 червня 2018, 10:56
Відбулась апаратна нарада з питань, ініційованих Інспекцією
Однією із глобальних проблем є питання накопичення та ліквідації несанкціонованих і неконтрольованих звалищ побутових відходів.
Докладніше »


19 червня 2018, 13:27
Проведені заняття з вивчення основних положень законодавства України
Високий професіоналізм державних службовців складається із спеціальних знань, умінь і навичок, а також реалізації кращих особистих рис.
Докладніше »
18 червня 2018, 10:45
Проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Муратівською сільською радою Новоайдарського району
Державною екологічною інспекцією у Луганській області проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Муратівською сільською радою Новоайдарського району Луганської області.
Докладніше »
18 червня 2018, 10:05
Інспекція пропагандує здоровий спосіб життя і зайняття спортом.
Державні інспектори з охорони навколишнього природного середовища Державної екологічної інспекції у Луганській області закликають громадськість не тільки зберігати і охороняти природні багатства Луганщини, а й пропагандують здоровий спосіб життя і зайняття спортом.
Докладніше »
15 червня 2018, 10:27
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами
Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами, що відзна-чається у всьому світі щорічно 17 червня, був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 30 січня 1995 року резолюцією № A/RES/49/115. Ця дата була обрана у зв'язку з річницею з дня прийняття Конвенції Організації Об'єднаних Націй по боротьбі з опустелюванням у 1994 році. Україна приєдналася до Конвенції в 2002 році згідно із Законом України від 04 липня 2002 року №61-ІV . Всесвітній день боротьби з опустелюванням та посухами покликаний звернути увагу людей на необхідність міжнародного співробітництва для ефективної боротьби з опустелюванням та посухами в природі.
Докладніше »
15 червня 2018, 10:23
Проведена перевірка гідрологічної пам’ятки природи місцевого значення «Климівське джерело»
Приро́дно-запові́дний фонд Луга́нської о́бласті становить 138 територій, які розташовані на площі понад 72 тис. га. Він представлений заповідними територіями різних категорій, що створені для охорони рідкісних та типових, унікальних та мальовничих територій та ландшафтів, популяцій рослин та тварин, водних джерел. На цих землях встановлений обмежений режим природокористування, заборонено втручання, яке може призвести до руйнації природних комплексів та їх компонентів. Зазначені території знаходяться під особливою охороною держави.
Докладніше »
14 червня 2018, 11:18
Новопризначений державний службовець урочисто склав Присягу державного службовця
11 червня 2018 року в Державній екологічній інспекції у Луганській області новопризначений державний службовець урочисто склав Присягу державного службовця. Молодий державний службовець є переможцем конкурсу на заміщення вакантної посади державної служби категорії "В", за результатами якого він призначений на посаду та приступив до виконання головного спеціаліста відділу екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів, рослинного і тваринного світу та біоресурсів
Докладніше »
14 червня 2018, 11:16
День відкритих дверей в Інспекції
В останні десятиліття значну роль у вирішенні екологічних проблем стали відігравати громадські організації, рухи і окремі особи. Основою і запорукою ефективного вирішення екологічних проблем залишається інформування громадськості про стан навколишнього природного середовища, можливі наслідки стихійних лих та шляхи запобігання виникненню надзвичайних ситуацій що призводять в деяких випадках до екологічних катастроф.
Докладніше »
12 червня 2018, 13:45
Для працівників Інспекції протягом травня 2018 року проведено 5 занять з вивчення основних положень законодавства України
Державна екологічна інспекція у Луганській області (далі – Інспекція) велику увагу приділяє підвищенню рівня професійних знань і ділової кваліфікації, вивченню нових законодавчих та нормативно-правових актів.
Докладніше »
12 червня 2018, 09:42
Проведено позапланову перевірку дотримання вимог законодавства щодо поводження з відходами Рубіжанською міською радою та Сєвєродонецькою міською радою Луганської області
Право на звернення громадян до різних інституцій є конституційним правом, що складає разом з іншими правами єдиний конституційно-правовий статус людини і громадянина. Звернення, яке надходить на розгляд до Державної екологічної інспекції у Луганській області - це одне із джерел інформації про порушення природоохоронного законодавства. При цьому поняття звернення розуміється в широкому значенні: звернення, пропозиція, заява, скарга, клопотання, лист, що адресується Інспекції.
Докладніше »
11 червня 2018, 16:16
Проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Пісківською сільською радою
Державною екологічною інспекцією у Луганській області з 04.06.2018 р. по 08.06.2018 р. проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Пісківською сільською радою Новопсковського району Луганської області.
Докладніше »
08 червня 2018, 10:40
Перевірка Лисичанського комунального спеціалізованого підприємства по видобутку, обробці, реалізації води та очищенню стоків «Лисичанськводоканал»
Вода – найцінніший природний ресурс. Вона відіграє виняткову роль у процесах обміну речовин, що становлять основу життя. Величезне значення вода має в промисловому і сільськогосподарському виробництві. Загальновідома необхідність її для побутових потреб людини, всіх рослин і тварин. Для багатьох живих істот вона служить середовищем існування.
Докладніше »
08 червня 2018, 08:40
Всесвітній день океанів
8 червня вся планета відзначає одне з екологічних свят - Всесвітній день океанів. Сьогодні екологи, іхтіологи та співробітники багатьох зоопарків, акваріумів, дельфінаріїв координують свої зусилля для того, щоб захистити права мешканців морських глибин і стабільну екологічну обстановку.
Докладніше »
07 червня 2018, 09:00
Співробітники Державної екологічної інспекції у Луганській області влаштовують цикли тематичних бесід для школярів та студентів в учбових закладах Луганської області
Екологічні проблеми є одними з найбільш серйозних проблем сучасного суспільства. Людина вкрай сильно залежить від середовища , в якому вона живе, від того, що її оточує. Людину, як відомо, оточує природа. Природа – це життя, здоров'я, джерело творчості, натхнення, краси, добра, багатства. Зараз багато людей у всьому світі занепокоєні проблемами екології, бо планета Земля – наш великий спільний дім. І від того, наскільки в ньому все добре, залежить здоров’я та добробут кожного з нас.
Докладніше »
05 червня 2018, 15:09
Екологічне виховання дітей та молоді
Діти дошкільного віку тільки починають знайомитись з навколишнім світом: з законами природи, тваринами і рослинами. Екологічні проблеми є загальними проблемами населення Землі.
Докладніше »
05 червня 2018, 13:08
5 червня світова екологічна спільнота відзначає Міжнародний день охорони навколишнього природного середовища!
5 червня світова екологічна спільнота відзначає Міжнародний день охорони навколишнього природного середовища!
Докладніше »
05 червня 2018, 11:09
Проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Свистунівською сільською радою Сватівського району Луганської області
Державною екологічною інспекцією у Луганській області з 29.05.2018 р. по 01.06.2018 р. проведена позапланова перевірка виконання припису щодо усунення порушень вимог природоохоронного законодавства Свистунівською сільською радою Сватівського району Луганської області.
Докладніше »
05 червня 2018, 10:50
Проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) щодо додержання вимог законодавства у сфері поводження з відходами комунальним підприємством «Благоустрій м. Старобільськ»
Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в нашій державі найвищою соціальною цінністю та охороняються основним законодавчим актом - Конституцією України, яка гарантує права й свободи кожному громадянинові. Головна ідея Конституції полягає в тому, що саме держава функціонує для людини та відповідає перед нею за свою діяльність.
Докладніше »
01 червня 2018, 11:40
Проведено нараду зі співробітниками відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Луганської області з підведення підсумків роботи відділу за 4 місяця 2018 року
Першим заступником начальника Державної екологічної інспекції у Луганській області Федорченко Ганною та заступником начальника Руденко Сергієм проведено нараду зі співробітниками відділу державного екологічного нагляду (контролю) на митній території Луганської області з підведення підсумків роботи відділу за 4 місяця 2018 року.
Докладніше »
31 травня 2018, 13:51
5 червня Всесвітній день охорони навколишнього середовища
Традиційно Україна, як і увесь світ, 5 червня відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу.
Докладніше »


Сторінки:

Архів по роках:

20142015201620172018

© 2008 Державна екологічна інспекція у Луганській області